logo

Op. Dr. Kemal KEŞMER

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doktorlarımız /  Op. Dr. Kemal KEŞMER
Kemal KEŞMER
Op. Dr. Kemal KEŞMER Beyin ve Sinir Cerrahisi

İletişim Bilgileri

E-Mail bilgi@kocaelitipmerkezi.com.tr
Telefon 0262 323 02 02
Bölüm Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kişisel Bilgiler

Akademik Ünvan Op. Dr.
Yabancı Dil İngilizce
Mezun Olunan Okul İstanbul Üniversitesi
Fakülte Tıp Fakültesi

Opr.Dr.Kemal KEŞMER, 1965 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesinde doğmuştur. İyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.İlköğrenimini Tirebolu’da 1976 yılında tamamladıktan sonra, 1979 yılında Trabzon Kanuni Karma Ortaokulu’nu bitirmiştir. 1982 yılında Trabzon Lisesi’nden mezun olmuştur. 1982-88 yılları arasında "İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi"ni bitirdikten sonra, mecburi hizmetini 1990 yılında Kütahya’nın Domaniç ilçesi Çarşamba Sağlık Ocağı’nda tamamlamıştır. 1991 yılına kadar Tunçbilek Kömür Madeni’nde işyeri hekimliği olarak çalışmış olana doktorumuz, uzmanlık eğitimini 1992-1997 yılları arasında "Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği"nde tamamlamıştır.  Uzmanlığı sırasında 1996 yılında 3 ay süreyle Marmara Üniversitesi Beyin Cerrahi Kliniği’nde Prof.Dr.Necmettin Pamir’in yanında staj yapmış ve” Mikroşirürji” laboratuarında çalışarak mikroşirürji öğrenmiştir.

Askerliğini İzmir Hatay Askeri Hastanesi’nde 1999 yılında tamamladıktan sonra İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde 2002 yılına kadar beyin cerrahi uzmanı olarak çalışmıştır. Daha sonra sırasıyla İzmir Buca SSK Hastanesi, İzmir Tepecik SSK Hastanesi, Kocaeli Karamürsel SSK Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi, Kocaeli Seka Devlet Hastaneleri’nde beyin cerrahisi uzmanı olarak görev  yapmıştır.

2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaleti’nde  “University of Miami”de altı ay süreyle “Misafir Cerrah” olarak çalışmıştır. 2004 yılında İsveç’in başkenti Stockholm’de “Karolinska Enstitüsü”nde ve 2007 yılında “Güney Afrika Durban Üniversitesi”nde “Misafir Cerrah” olarak bulunmuştur.

 

2012-14 yılları arasında Kocaeli Tabip Odası Başkanlığı yapmıştır. 2014 yılında “Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık Bölümü”nden mezun olmuş, 2016 yılında “Görsel İletişim Tasarımı Yüksek Lisansı”nı tamamlamıştır. Halen Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “İletişim Yüksek Lisansı” yapmaktadır.  2020 Ocak  ayı itibariyle kurumumuzda hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

EĞİTİM BİLGİLERİ

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği

 

TIBBİ İLGİ ALANLARI

  • Bel Fıtığı Tedavisi
  • Boyun Fıtığı Tedavisi
  • Bel Kayması, Omurilik Kanalı Darlığı Tedavisi
  • Beyin Tümörleri Tedavisi
  • Omurga ve Omurilik Tümörleri Tedavisi
  • Kafa Travmaları ve Beyin Kanamaları Tedavisi
  • Omurga Travma ve Kırıklarının Tedavisi
  • Sinir Sıkışmalarının Tedavisi
  • Hidrosefalinin Cerrahi Tedavisi